Главное меню
Форум Проф Инфо
Юридический Форум Чугуев
У молодежи есть будущее.
Адвокат по уголовным делам.
Aдвокат по уголовным делам.
Юридичексие услуги
Чугуев Брокер
Срочно сниму квартиру Чугуев
У нас не курят
У нас не пьют
Кодирование
Продам ВАЗ 2101
Поиск Чугуев Проф Инфо
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:

[ ]

Гости: 23

46.229.x.x forum
46.229.x.x rss
54.144.x.x forum
46.229.x.x news
46.229.x.x chuguevpro..
46.229.x.x chuguevpro..
46.229.x.x forum
46.229.x.x forum
46.229.x.x calendar
46.229.x.x forum
46.229.x.x news
46.229.x.x forum
46.229.x.x forum
46.229.x.x news
54.36.x.x forum
54.36.x.x forum
46.229.x.x forum
46.229.x.x forum
46.229.x.x forum
54.36.x.x forum
54.36.x.x forum
46.229.x.x rss
46.229.x.x chuguevpro..

Последние посетители

zukerman Wed 13:17
IlonaDy Sun 00:42
VIadysIav Tue 02:07
barabaden Sat 19:00
Taniar Thu 00:39

Новые пользователи

Samarova_1983 Tue 05:46
AllaSeroza Wed 21:23
Romanbouro Sat 18:56
Alevtina Tue 08:21
englewWaf Thu 03:16
Форум Проф Инфо
Re: Чугуевская городская молодежная общественная организация "Будущее молодежи".
Приглашаем приобщиться к стариной благочестивой тр[...]
Добавил zukerman
16 Jan : 13:17

Окунись в прорубь Чугуев
Приглашаем приобщиться к стариной благочестивой тр[...]
Добавил zukerman
16 Jan : 13:01

Re: Депиляция дома
Все средства для депиляции по выгодным ценам прода[...]
Добавил VIadysIav
08 Jan : 02:07

Депиляция дома
Хочу самостоятельно заниматься депиляцией. Где мож[...]
Добавил IlonaDy
05 Jan : 19:07

Re: Услуги кинолога
Знакомая проблема. У меня тоже раньше пёс был неуп[...]
Добавил VIadysIav
30 Dec : 16:42

Услуги кинолога
Нужно обучить взрослую крупную собаку основным ком[...]
Добавил barabaden
29 Dec : 19:03

Апостиль
Пути господни неисповедимы, и никогда не знаешь ка[...]
Добавил Taniar
13 Dec : 00:39

Re: Разбивка осей здания
Большое спасибо за информацию
Добавил barabaden
06 Dec : 16:49

Re: Разбивка осей здания
Можно заказать услуги геодезистов из Харькова в ко[...]
Добавил VIadysIav
05 Dec : 17:50

Разбивка осей здания
Кто занимается разбивкой и выносом в натуру осей з[...]
Добавил barabaden
04 Dec : 18:17

Re: Границы земельного участка
Очень хорошо, спасибо
Добавил barabaden
30 Nov : 00:00

Re: Границы земельного участка
Мы обращались по поводу выноса границ участка в на[...]
Добавил VIadysIav
28 Nov : 18:41

Границы земельного участка
Куда можно обратиться за услугой установления гран[...]
Добавил barabaden
27 Nov : 16:35

Re: твердотопливные котлы отопления
гавно это все
Добавил Taniar
25 Nov : 06:32

Re: Адвокат Чугуев Образцы заявлений - приказное производство.
[...]
Добавил zukerman
22 Oct : 08:59

АВТОстрахование Чугуев Работа
Кафе "Черная жемчужина" Бар
Справочная АПТЕК Чугуев
Последние комментарии
[опрос] Курите ли Вы?
Автор Taniar дата 12 Jan : 14:35
да, курю

[опрос] Курите ли Вы?
Автор Taniar дата 12 Jan : 14:34
да

[новости] Украинцы теперь смогут купить валюту только на 3000 гривен в день.
Автор andre-1971a дата 18 Oct : 11:17
Попробуй ее только найти

[новости] Украинцы теперь смогут купить валюту только на 3000 гривен в день.
Автор andre-1971a дата 02 Oct : 06:05
И это только начало ограничений. Мне кажется будут [Подробно...]

[новости] Депутаты выразили доверие Яценюку.
Автор mirax дата 04 Sep : 09:08
трусливая мышьбесхребетно - продажная личностьвпро [Подробно...]

[новости] Депутаты выразили доверие Яценюку.
Автор mirax дата 31 Jul : 16:27
Вот он уровень нашего правительства [Подробно...]

[новости] Гражданам могут разрешить бесплатно поделиться оружием с армией.
Автор antimaidan дата 23 Jun : 19:14
вот у нас народ: денег армии жертвует, оружием сна [Подробно...]

[опрос] Курите ли Вы?
Автор Den дата 04 May : 18:09
нет и не надо)

[новости] Турчинов подписал Указ о преодолении террористической угрозы.
Автор Vetal дата 15 Apr : 09:01
URL-читайте, и лучше не только этот пост, а всю те [Подробно...]

[новости] Турчинов подписал Указ о преодолении террористической угрозы.
Автор mirax дата 14 Apr : 17:45
То, чего боялись все украинцы свершилось - началас [Подробно...]

Голосование
Курите ли Вы?

Да

Нет

Это голосование разрешено только пользователям

Голоса: 25 Комментарии: 7
Предыдущие голосования
Форумы
Чугуев Проф Инфо :: Форумы :: Сервисы ЧУГУЕВ ::
Адвокат ЧУГУЕВ Юридическая консультация

<< Предыдущая тема | Следующая тема >>
Адвокат Чугуев Образцы заявлений - уголовное производство
Переход на страницу       >>  
Модераторы: support, zukerman
Автор Добавил
advokat
Fri Feb 14 2014, 07:06AM
advokat

ID пользователя #2
Сказали СПАСИБО 18 разs в 17 постахs
Зразок заяви про закриття провадження по справі.

До Чугуївського РВ УМВС України
у Харківській області,

_______ Олена Миколаївна,
яка проживає за адресою: вул. _______, буд. 12, кв. 21,
с. Чкалівське Чугуївського р-ну Харківської обл.,
поштовий індекс 63544

Заява
про закриття провадження по справі

27 липня 2009 року дільничному інспектору міліції Чугуївського РВ УМВС України у Харківській області по селищу Коробочкіно Чугуївського району Харківської області я написала заяву про злочин по статті 122 КК України стосовно _______ Юрія Миколайовича та _______ Олексія Миколайовича за побиття.
Порушена справа підлягає закриттю з тієї причини, що я з _______ Юрієм Миколайовичем та _______ Олексієм Миколайовичем примирилася та не маю до них претензій.
На підставі викладеного й у відповідності із п. 6 ст. 6 КПК України

прошу:

закрити провадження по кримінальну справу за фактом побиття.
Про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, передбачену ст. 383 Кримінального кодексу України попереджена.

31 липня 2009р. ______________ _______ О.М.

[ Редактирование Fri Feb 14 2014, 07:07AM ]

АДВОКАТ
Юридическая консультация

63503 г. Чугуев, Бульвар Комарова, 12
(Универмаг "Чугуев", 2 эт.)

АВТОстрахование

т +380 63 492 43 37; +380 97 78 78 715
www: chuguevprof.info; e-mail: advokat_ko @ mail.ru

Чугуевская городская молодежная общественная
организация «Будущее молодежи»
Наверх
Nnover
Wed Apr 23 2014, 11:51AM

ID пользователя #6
Сказали СПАСИБО 9 разs в 8 постахs
Скасування постанови про порушення кримінальної справи.

Чугуївська міжрайонна прокуратура Харківської області,
63503 м. Чугуїв, пл. Леніна, 2

_______ Олег Равильєвич,
який проживає за адресою: вул. _______, 45/13,
м. Чугуїв, поштовий індекс 63503

слідчий СО Чугуївського РВ ГУМВСУ в Харківській області ст. лейтенант міліції _______ Р.С.

Заява.

08 грудня 2009 року слідчим СО Чугуївського РВ ГУМВСУ в Харківській області старшим лейтенантом міліції _______ Р.С. була винесена постанова про порушення кримінальної справи та прийняття до свого провадження відносно мене, _______ Олега Равильєвича за ознаками частини 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження).
Встановлене наступне:
24 жовтня 2009 року, приблизно о 19 годині, _______ Олег Равильєвич, 1968 року народження, знаходячись у спільному дворі будинку № 74 по вулиці Харківській міста Чугуєва Харківської області, по різко виниклим негативним відносинам з _______Володимиром Євстафійовичем, 1954 року народження, умисно, наніс декілька ударів дерев’яною палкою по різним частинам тіла останньому, причинивши при цьому _______ В.Є., згідно акту судово – медичного освідчення № _______ від 21 листопада 2009 року Чугуївського МРВ СМЕ: закритий перелам лівої вісочної кістки, що за ступенем важкості тілесних ушкоджень відноситься до тяжких тілесних ушкоджень, за критерієм небезпечності для життя.
Вважаю, що постанова про порушення кримінальної справи та прийняття до свого провадження по справі ЖРЗСП № _______ від 01.12.2009 року за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України є незаконною та необґрунтованою з наступних підстав:
частина 1 статті 121 КК України передбачає умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило втрату будь-якого органу або його функцій, психічну хворобу або інший розлад здоров’я, поєднаний зі стійкою втратою працездатності не менш як на одну третину. На справді _______ Володимир Євстафійович, за його ствердженням, з’явився на судово – медичне освідчення лише на п’яту добу начебто нашого конфлікту. Сам _______ В.Є. є алкоголіком, тому він навіть і не пам’ятає хто і як його побили (єто утверждаю сами менті; и дло и после освидетельствования на работу ходил).
Також (после избиения отца біл в состоянии афекта)
(дал показания следователю в состоянии афекта, не читал, не знаю что подписівал)

Відповідно до стаття 55 Конституції України права і свободи людини і громадянина захищаються судом. Кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
Відповідно до статті 124 Конституції України юрисдикція судів поширюється на всі правовідносини, що виникають у державі.
Одночасно зазначаю, що відповідно до ст. 8 Конституції України в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.

1. Прийняти скаргу до розгляду та відкрити по ній провадження.
2. Скасувати постанову про порушення кримінальної справи та прийняття до свого провадження по справі ЖРЗСП № _______ від 01.12.2009 року.

Додатки:
Копія постанови про порушення кримінальної справи.

18 грудня 2009 року __________ _______ О.Р.

спаси планету - убей себя
Наверх
advokat
Thu Sep 04 2014, 08:04AM
advokat

ID пользователя #2
В Мурованокуриловецкий районный отдел УМВД Украины Винницкой области,
23400 Винницкая обл., пгт Мурованные Куриловцы, ул. Комарова, 6

___________ Светланы Викторовны,
которая проживает по адресу: 63503
Харьковская обл., г. Чугуев,
ул. ___________, 133, кв. 28

В производстве отдела государственной исполнительной службы Мурованокуриловецкого районного управления юстиции Винницкой области находится производство по исполнительному листу № ___________ от 22 ноября 2006 года о взыскании алиментов в размере ? части со всех видов заработка с ___________ Юрия Борисовича в пользу ___________ Светланы Викторовны на содержание одного несовершеннолетнего ребенка.
Государственным исполнителем проведен ряд исполнительных действий, а именно: открыто исполнительное производство; сделаны и отправлены запросы в МРЭО, БТИ, банк «Аваль», ГНИ, откуда пришли ответы об отсутствии имущества и денежных средств; проверено должника по месту его регистрации, где установлено, что по указанному адресу он отсутствует и имущества, на которое может быть обращено взыскание, нет.
В сентябре 2007 года направлено представление в Мурованокуриловецкий районный суд Винницкой области об объявлении розыска должника. Тем же месяцем из Мурованокуриловецкого районного суда Винницкой области пришло определение об объявлении розыска должника ___________ Ю.Б.
В настоящее время у меня возникла необходимость в получении субсидии, в связи с чем я обратилась в управление социальной защиты населения. Там мне отказали в начислении субсидии по причине отсутствия доказательств получения мной такого дохода как алименты.
На основании изложенного прошу Вас направить по адресу: 63503 Харьковская обл., г. Чугуев, ул. ___________, 133, кв. 28 справку об объявлении розыска должника ___________ Юрия Борисовича.
Заранее благодарна.

17 апреля 2008 года __________________ ___________ С.В.

АДВОКАТ
Юридическая консультация

АВТОстрахование

Наверх
advokat
Thu Sep 04 2014, 08:17AM
advokat

ID пользователя #2
До Чугуївського РВ УМВС України в Харківській області,
63503 м. Чугуїв, вул. Гвардійська 31

___________ Алли Григорівни,
яка проживає за адресою: ___________, буд. 2/2,
м. Чугуїв Харківської обл.,
поштовий індекс 63503, т. 8-06___________

Заява
про злочин.

08 липня 2011 року приблизно о 12 годині 00 хвілин я, ___________ Алла Григорівна, та мій син, ___________ Костянтин Юрійович, приїхали до селища Есхар Чугуївського району Харківської області. За адресою: вулиця 152 Стрілецької Дивізії, будинок № 4а, квартира № 52 проживає моя колишня невістка зі своєю родиною та моєю онукою, ___________ ___________ ___________.
Мій син, ___________ К.Ю. подзвонив до вказаної вище квартири, двері відчинила його колишня теща, Іванова Тетяна Василівна. Побачивши мого сина, Іванова Т.В. облаяла його в під’їзді матерними словами, на прикінці послала на «три букви» та перед його носом закрила двері.
Дитину нам навіть побачити не дали.
При цьому Івановою Т.В. був грубо порушений громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. ст. 94, 97 КПК України

прошу:

порушити кримінальну справу за фактом хуліганство, передбачено статтею 296 Кримінального кодексу України.
Про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, передбачену ст. 383 Кримінального кодексу України попереджена.

19 липня 2011р. ______________ ___________ А.Г.

[ Редактирование Thu Sep 04 2014, 08:19AM ]

АДВОКАТ
Юридическая консультация

АВТОстрахование

Наверх
advokat
Thu Sep 04 2014, 08:24AM
advokat

ID пользователя #2
В Чугуївский міський суд у Харківській області
___________ Сергія Романовича,
меш.: 63525 Чугуївський район,
с. Малинівка, вул. ___________, 11
Суб'єкт оскарження: ___________ Олена Анатоліївна,
меш.: 63525 Чугуївский район,
с. Малинівка, вул.___________, 90

З А Я В А .

У справі № ___________р. 13.01.2005 року було винесене рішення про відновлення порушенного права ___________ Олени Анатоліївни на проживання в квартирі, яка ій належить. Отримавши рішення, я довідався, що на момент укладання договору куплі-продажу, від 22.01.2003 року, я вже не одружений на позивачці.
Звернувшись до канцелярії суду, я отримав рішення від 02.07.2001 року по справі № ___________р. про розірвання шлюбу між мною та ___________ Оленою Анатоліївною.
Копію позовної заяви про розірвання шлюбу я не отримував, належним чином оформлених повісток теж не отримував і доказів цього суд предоставити не зможе.
В результаті розірвання шлюбу без моі присутності були порушені мої права, як то змагальність сторін, забеспечення апелляційного та касаційного оскарження та ін. Також, якщо б я знав, що шлюб розірваний, я не сплачував би за квартиру, з якої потім мене виселили, оба сплачував би, но зареєстрував на своє їм”я.
При розгляді справи про розірвання шлюбу ___________ О.А. вводила в оману суддю, яке вирожалося, скоріш вського, в тому, що підписував повістки за мене хтось інший. Як наслідок я залишився без родини та квартири.
На підставі вказанного вище, керуючись розділом 18 Кримінального кодексу України (злочини проти правосуддя), ст.ст. 94, 95, 97 Кримінального процессуального кодексу України,-

П Р О Ш У :

1. Порушити кримінальну справу відносно ___________ Олени Анатоліївни.

Додаток: копія рішення від 12.01.2005р. по справі № ___________р., копія рішення від 02.07.2001р. по справі № ___________р.

„___”___________________2005 року ___________ С.Р.

АДВОКАТ
Юридическая консультация

АВТОстрахование

Наверх
mirax
Thu Sep 04 2014, 08:34AM
support

ID пользователя #33
Сказали СПАСИБО 3 разs в 3 постахs
До апеляційного суду Харківської області,
61050 м. Харків, пл. Руднєва, 36

через Чугуївський міський суд Харківської області,

___________ Володимира Яковлевича,
який проживає за адресою: вул. ___________, буд. 1-б,
кв. 67, м. Чугуїв Харківської обл.,
поштовий індекс 63503

по справі № 2036/___________/11

Апеляційна скарга

15 лютого 2011 року Чугуївський міський суд Харківської області визнав ___________ Георгія Валентиновича винним у вчинені злочину, передбаченого частиною 1 ст. 286 Кримінального кодексу України і призначив покарання у виді арешту строком на три місяця с позбавленням права керувати транспортними засобами на строк один рік.
Вважаю зазначений вирок незаконним, оскільки призначене покарання за своїм видом є занадто м’яким і не відповідає ступеню тяжкості скоєного злочину ___________ Г.В. і його особи з наступних підстав.
Водій повинен дотримуватися безпечної дистанції незалежно від скорості руху, дорожньої обстановки та стану транспортного засобу; бути уважним, адекватно реагувати на зміни у русі, чого ___________ Г.В. зроблено не було, і як наслідок – зіткнення передньою частиною свого автомобіля з моїм велосипедом, в результаті чого мені були заподіяні тілесні ушкодження середньої тяжкості.
___________ Г.В. керуючи автотранспортним засобом, мав можливість бачити мене на велосипеді, рухався я у попутному напрямку; він не застосував своєчасних заходів до зменшення швидкості, у зв’язку з чим допустив наїзд на мене.
Окрім моїх показань, вина ___________ Г.В. стверджується й іншими доказами:
показання свідків, де зазначено, що будь-яких мір до запобігання наїзду він не робив; протокол огляду місця події; дані відтворення обстановки і обставин події ДТП та інш.
У відповідності до висновку експерта по авто технічній експертизі № 635 від 26 вересня 2010 року, ___________ Г.В. повинен був діяти у відповідності до вимог пунктів 13,1 та 2,3 (б) Правил дорожнього руху України, у даній ситуації водій мав технічну можливість запобігти наїзду.
При ухваленні вироку суд цього до уваги не взяв.
Після вчинення злочину ___________ Г.В. не бажає відшкодовувати завдані мені та моїй родині збитки. Це було як при моєму лікуванні, так і після нього, при судовому розгляді справи та після нього. ___________ Г.В. в курсі того, що я був вимушений перервати лікування у ТОВ «ОН Клінік – Харків», яке не дешево коштувало. Також в наслідок ДТП я втратив можливість отримати грошову премію в розмірі 300,00 гривень та додаткові оплачувані дні до основної щорічної відпустки.
Крім матеріальних збитків, я поніс і моральну шкоду, яка не була в повній мірі оцінена судом першої інстанції. Це виражається у тому, що, як на протязі лікування, так і після нього на реабілітаційний період я був вимушений брати у борг щомалі кошти, брати їх під проценти. Це ставить не тільки мене, а й мою родину у дуже неприємне становище. Із-за цього в родині вже кілька разів виникали невеликі сварки.
Виходячи з наведеного вище, вбачається, що ___________ Георгій Валентинович вину свою визнав тільки для слідства, для пом’ягшення покарання, цивільний позов ігнорує в повній мірі та не збирається його зодовільняти, у зв’язку з чим потребує більш суворого покарання. Це вбачається і з поведінки ___________ Г.В., який на суд з’являвся не кожного разу, взагалі пропустив кілька перших засідань та на останнє з’явився з дуже великим запізненням. Вів себе також не як виновник усіх цих подій, а якби-то його ні за що відривають від приватних справ.
На підставі викладеного й у відповідності з статей 347 - 350 Кримінально-процесуального кодексу України

прошу:

змінити оскаржений вирок Чугуївського міського суду Харківської області від 15 лютого 2011 року, призначивши ___________ Георгію Валентиновичу більш суворе покарання (обмеження волі на строк у три роки з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк у три роки) та стягнути з ___________ Георгія Валентиновича на мою користь на відшкодування матеріальної шкоди, завданої внаслідок ДТП, у сумі 1 343 (одна тисяча триста сорок три) гривні 07 копійок, грошові кошти на відшкодування завданої мені моральної шкоди у сумі 5 000 (п’ять тисяч) гривень, а усього 6 343 (шість тисяч триста сорок три) гривні 07 копійок.

Додаток:

1. Три копії апеляції.

02 березня 2011 року ____________________ ___________ В.Я.

Путин

Наверх
mirax
Thu Sep 04 2014, 08:42AM
support

ID пользователя #33
До Чугуївського РВ УМВС України
у Харківської області,
63503 м. Чугуїв, вул. Гвардійська, 35

__________ Тетяни Михайлівни,
яка проживає за адресою: вул. __________, буд. 6,
с. Гракові, Чугуївського р-ну, Харківської обл.,
поштовий індекс 63542, т. 8-09__________

Заява
про злочин

05.08.2008 року мені стало відомо, що __________ Лідія Іванівна, яка проживає за адресою: вул. Жадановського, 2/51 в м. Чугуєві Харківської області, відносно мене подала заяву про злочин до Чугуївського РВ УМВС України у Харківської області.
Її заява про злочин не відповідає дійсності, сак як я сама є потерпілою з наступних обставин:
29.07.2008 року __________ Л.І. та її син, __________ В.П. вкрали наші, з моїм цивільним чоловіком, документи (технічний паспорт, водійське посвідчення на ім’я __________ В.П.) та ключі від автомобіля Деу Ланос та гаража.
Цього ж дня, у другій його половині, до __________ Л.І. з’явився нотаріус для вчинення своїх нотаріальних дій. Як мені потім стало відомо, вона переоформлювала наш автомобіль Деу Ланос на себе. У цей час мій чоловік знаходився під ліками наркотичної дії. При спробі __________ Л.І. зобов’язати свого сина підписати якийсь документ, я попросила __________ В.П. дати і мені ознайомитися з ним, після чого Лідія Іванівна почала мене виштовхувати із квартири. При цому мені були нанесені тілесні ушкодження, а саме: ссадини та сіняки на колінах, ліктях, бедрі та голені.
Після сварки, яку учинила __________, я виявила, що зникли золоті ланцюжки на шію та руку, куплені за наші спільні кошти.
Крім крадіжки документів та ключів від авто та гаражу, угону самого автомобілю, __________ Лідію Іванівну треба ще притягти до кримінальної відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.
На підставі викладеного й у відповідності із ст. ст. 94, 97 КПК України

прошу:

порушити кримінальну справу за фактом крадіжки та угону зазначеного майна, нанесення мені тілесних ушкоджень та за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.
Направити мене на проходження судово-медичного обстеження.

06.08.2008р. ____________________ __________ Т.М.

Путин

Наверх
mirax
Thu Sep 04 2014, 08:47AM
support

ID пользователя #33
Начальнику Чугуївського РВ
УМВС України в Харківській області

___________ Петра Олександровича,
який проживає за адресою: вул. ___________, 16,
с. Малинівка Чугуївського р-ну Харківської обл.,
поштовий індекс 63525,
тел. 05___________

відносно моєї доньки ___________ Людмили Петрівни,
яка проживає за адресою: вул. ___________, 1/35,
с. Малинівка Чугуївського р-ну Харківської обл.,
поштовий індекс 63525,
тел. 09___________

ЗАЯВА ПРО ЗЛОЧИН

01 січня 2010 року помер мій батько, ___________ Олександр Антонович.
14 липня 2010 року померла моя мати, ___________ Олександра Яковлевна.
Після їх смерті відкрилася спадщина, яка складається з приватного житлового будинку, який розташований за адресою: с. Малинівка, вул. ___________, будинок № 6.
Так як я, Бєйський Петро Олександрович, мої рідні сестри, ___________ Ольга Олександрівна та ___________ Антоніна Олександрівна є літніми людьми, одна з нас взагалі проживає за кордоном, ми надали довіреність моїй рідній дочці ___________ Людмилі Петрівні на оформлення документів щодо спадкового майна, тобто будинку, розташованого за адресою: с. Малинівка, вул. ___________, будинок № 6. В довіреності ми надали їй право робити усі дії стосовно вказаного вище будинку, але робити це в наших інтересах. Розпоряджатися грошима ми їй не дозволяли.
Після того, як моя донька, ___________ Людмила Петрівна, продала будинок моїх батьків (червень місяць 2011 року), гроші вона не віддає ані мені, ані моїм сестрам, хоча саме ми є спадкоємцями. При цьому нічого конкретного ___________ Л.П. не відповідає, просто не віддає гроші.
У цьому випадку мої сестри навіть мене звинувачують у шахрайських діях, хоча я сам не можу нічого зробити.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 95, 97 КПК України,

ПРОШУ:

1. Порушити кримінальну справу за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) у відношенні моєї рідної доньки, ___________ Людмили Петрівни.
2. Про розгляд даної заяви повідомити мене у встановлений законодавством строк та вручити копію відповідної постанови.

Про кримінальну відповідальність у відповідності до статті 383 Кримінального кодексу України за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину – попереджений.

14 липня 2011 р. /_________________/ ___________ П.О.

Путин

Наверх
mirax
Thu Sep 04 2014, 08:50AM
support

ID пользователя #33
До Чугуївської міжрайонної прокуратури Харківської області,
вул. Харківська, 98, м. Чугуїв Харківської обл., 63503

___________ Петра Олександровича,
вул. ___________, 16, с. Малинівка Чугуївського р-ну Харківуської обл., 63525

ЗАЯВА.

Прошу Вас повідомити на якій стадії знаходиться розслідування кримінальної справи правоохоронними органами за моєю заявою про злочин до Чугуївського РВ УМВС України в Харківській області відносно протиправних дій ___________ Людмили Петрівни.

Одночасно прошу повідомити мене, коли кримінальна справа за моєю заявою про злочин відносно протиправних дій ___________ Людмили Петрівни буде передана слідчому Чугуївського РВ УМВС України в Харківській області на розслідування.

20 серпня 2013 року _____________________________ ___________ П.О.

Путин

Наверх
mirax
Thu Sep 04 2014, 08:58AM
support

ID пользователя #33
ПРЕДСЕДАТЕЛЮ ЧУГУЕВСКОЙ РАЙОННОЙ ГОСУДАРСТВЕННОЙ АДМИНИСТРИЦИИ
В.Ю. КУЛИКУ

___________ Марии Илларионовны,
проживающей: Харьковская область, Чугуевский район, село Юрченково, ул. ___________, 15, тел. ___________

Уважаемый Владимир Юрьевич!

Обратится к Вам меня заставил произвол чинимый работниками Чугуевского райотдела милиции.
03.08.2004 года мой сын -- ___________ Евгений Иванович обратился в Чугуевский райотдел милиции с заявлением котором указал, что его избили ___________ Игорь и его товарищ по имени Андрей. Фамилию Андрея указать не могу, так как не знаю её, однако могу сообщить, что он работал охранником в совхозе «Юрченковский» 3-4 года тому назад. Они избили его прямо на улице села, в общественном месте, возле дома ___________ Александра Ивановича, по ул. ___________ в селе Юрченково Чугуевского р-на. Избиение проходили в присутствии очевидцев, свидетелей преступления: ___________ Юрий Николаевич, ___________ Александр Иванович, ___________ Алексей Евсеевич, все жители с. Юрченково. Перед этим ___________ Ю.Н., ___________ А.И. и ___________ А.Е. находились с моим сыном в одной компании, играли в карты.
Кроме этого, ___________ И.В. и Андрей избили ёще одного моего старшего сына – Валерия Ивановича ___________. До того, как они избили Валерия, они приехали к нам домой (с. Юрченково ул. ___________, 15). В доме находился только Валерий. Он является инвалидом, больной эпилепсией, страдает приступами эпилепсии, состоит на учёте у врача – психиатра Чугуевской центральной районной больницы. Сопротивления преступникам, которые его избивали он не мог оказывать самостоятельно.
Когда ___________ и его сообщник приехали к дому их видела моя соседка ___________ Александра Максимовна. Она видела как подъехал автомобиль, ВАЗ - 2109 (тёмнозелёного цвета). ___________ А.М. сказала приехавшим, что меня в доме нет, поэтому лучше им в дом не заходить, однако они не послушали мою соседку и прошли в дом. В доме находился один Валерий. Они начали его спрашивать, где находится мой сын Евгений, после чего избили Валерия. В результате избиения Валерий находился 13 дней на излечении, находился в больнице в п. Эсхар Чугуевского р-на, в неврологическом отделении с 06.08.2004 г. по 23.08.2004 г. После избиения у Валерия обострилась заболевание эпилепсией, приступы стали на много чаще.
Также хочу заявить, что во время избиения Валерия в моём доме был учинён беспорядок, вещи разбросаны. При этом были похищены золотая цепочка и перстень, а также водительские права принадлежащие моему сыну – ___________ Александру Ивановичу.
В своём постановлении участковый инспектор милиции ___________ В.И. отказывает в возбуждении уголовного дела по ст. 296 УК Украины (хулиганство). Однако при совершении избиения Валерия похитили драгоценности и документы, а эти преступления предусмотрены ст. 185 УК Украины (кража), ст. 186 УК Украины (грабёж), ст. 187 (разбой) и ст. 357 УК Украины (похищение, присвоение, вымогательство документов). А отказано в возбуждении уголовного дела только по ст. 296 УК Украины. Эпизоды преступной деятельности предусмотренные ст.ст. 185, 186, 187 и 357 УК Украины остались без «внимание» работников милиции. А это тоже можно квалифицировать как укрывательство преступления, наказание за которое предусмотрено ст. 396 УК Украины, за данный вид преступления предусмотрено наказания до трёх лет лишения свободы.
Считаю, что по ст. 296 УК Украины отказано незаконно, т.к. моего сына избили на улице, в общественном месте, об этом имеются свидетели. А это является квалифицирующим признаком данного вида преступления.
О том, что избит мой сын – Валерий Иванович ___________ вообще не исследовалось работниками милиции, а это является укрывательством преступления. Телесные повреждения Валерия вообще не определялись, судебно-медицинское освидетельствования по этому поводу не проводилась.
___________ В.И. вёдёт необъективное расследования обстоятельств происшествия. Считаю, что он злоупотребляет данной ему властью, исследование происшествия проводит халатно, без учёта всех обстоятельств и фактов, в том, числе изложенных в моей жалобе. Злоупотребление и халатность должностных лиц «в погонах», согласно ст.ст. 364, 367 УК Украины, также наказуемо.
В результате избиения Евгений находился в ЦРБ в травматологическом отделении с 04.08.2004 г. по 28.08.2004 г. В результате избиения у него образовались такие телесные повреждения: острая черепно-мозговая травма, сотрясение головного мозга, перелом седьмого ребра справа, ушибы и гематомы на голове (согласно выписке из медицинской карты больного ___________ Е.И., выданной Чугуевской центральной районной больницей). ___________ Е.И. пробыл на излечении 25 дней. В соответствии с п. 2.2.2. Правил судебно-медицинского определения степени тяжести телесных повреждений это является длительным расстройством здоровья (более чем 21 день) и должно относится к телесным повреждениям средней тяжести. А умышленное нанесения средней тяжести телесных повреждений квалифицируется по ст. 122 Уголовного кодекса Украины (дополнительно со статьёй предусматривающей ответственность за хулиганство).
В связи с изложенными в моём заявлении фактами считаю, что постановлением об отказе в возбуждении уголовного дела от 30.09.2004 г. вынесено незаконно и необоснованно, что работниками милиции не исследованы все обстоятельства совершенного преступления, не установлены все участники преступления, виновные лица не наказаны.

В связи с этим прошу Вас разобраться по существу фактов изложенных в моей жалобы и способствовать восстановлению справедливости, привлечению к ответственности виновных в том, заявление о совершенном преступлении не рассмотрено работниками Чугуевского РО УМВД Украины надлежащим образом.

Приложение:
1. Копия постановления об отказе в возбуждении уголовного дела от 30.09.2004 г.
2. Копия уведомления об отказе в возбуждении уголовного дела от 13.08.2004 г.
3. Копия уведомления об отказе в возбуждении уголовного дела от 30.09.2004 г.
4. Копия выписки из истории болезни больного ___________ В.И.
5. Копия выписки из истории болезни больного ___________ Е.И.

С глубоким уважением ___________ Н.И.

«_________»_______________ 2004 года

Путин

Наверх
Переход на страницу       >>   

Перейти:     Наверх

Транслировать сообщения этой темы: rss 0.92 Транслировать сообщения этой темы: rss 2.0 Транслировать сообщения этой темы: RDF